OUR EVENTS ·   NEWS ·   (00) +51278934
  CONTACTS ·   REGISTER ·   LOG IN

TITLE

DESCRIPTION

Bilfen Yenişehir Ortaokulu

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümü mezunu olan Sayın Osman Öztürk, eğitim hizmetlerine öğretmenlikle başlamış ve bugüne kadar gerçekleştirdiği bütün faaliyetlerinde öğretmen kimliğini hep ön planda tutmuştur.

1972 yılında Sayın Osman Öztürk’ün girişimleriyle Turizm Otelcilik Meslek Lisesi’yle başlatılan eğitim hizmetlerini sürdüren Bilfen Okulları; Atatürk ilke ve inkılapları çerçevesinde ülkemizin değerlerine bağlı, yaratıcı, üretken, dünya ile kucaklaşabilecek evrensel değerlerle bezenmiş bireyler yetiştirme amacı doğrultusunda hizmet vermeye devam etmektedir.

Sayın Osman Öztürk; sürekli değişerek gelişen dünyamızda, ulusların mutlu geleceğini bugünün çocuklarının belirleyeceğine, bunun da ancak iyi bir eğitimle gerçekleşebileceğine inanmaktadır.

Eğitim, ciddi bir iştir; eğitimi bilmek yetmez, ona gönül vermek gerekir.” diyen Sayın Osman Öztürk; üstün nitelikli ve kaliteli bir eğitimin çocuklarımızın hakkı olduğu gerçeğinden hareketle, hedeflerini daima yüksek tutmaktadır.